Moje Ulubione Medytacje

1

Dziś chciałabym podzielis sie z Wami moimi 3 ulubionymi medytacjami. Wszystkie są po angielsku ale myślę że nawet jeśli ktoś nie czuje się bardzo pewnie i nie zrozumie każdego słowa to i tak przekaz dotrze do podświadomości.

Pierwsza chronologicznie jest właściwie ostatnią jaką odkryłam błąkająć sie po Youtube. Nie ćwiczyłąm jej długo, zaledwie kilka dni ale już widze efekty! Jestem bardzoej skoncentrowana i odświeżona energetycznie. Zatem jeśli czujesz się zmęczony, zestresowany i zupełnie “w proszku” posłuchaj tej wspaniałej medytacji balansującej i uzdrawiającej czakry.

 “Chakra Balancing & Healing” guided Meditation prowadzona przez  WIlliama Yensena

Pozostałe dwie medytacje stworzone są przez Kelly Howell.

Pierwsza to medytacja uzdrawiająca “Kelly Howell Guided Healing Meditation”, absolutnie niewoiarygodna! Również bardzo regenerująca energetycznie i polecam słuchać jej codziennie rano po przebudzeniu przez 6 tygodni, szczególnie jeśli mamy przed soba długi, aktywny i męczący dzień.  Jeśli czujesz się zupełnie wypompowany i chcesz się doenergetyzować, podnieść swoją wibrację i potrzebujesz trochę inspiracji – polecam:

Druga to “Zamanifestuj swoje przeznaczenie”  “Manifest Your Destiny” – Swietna dla tych, którzy wciąż szukają swojej właściwiej ścieżki, celu w życiu. Najlepiej słuchać jej również codziennie przez 6 tygodni przed snem, a rano zapisywać wszystkie pomysły które pojawią się zaraz po przebudzeniu. W moim przypadku zadziałało i zmieniła się całkowicie moja ścieżka kariery!

Kelly tworzy przepiękne obrazy tworzące całą historię przez co łatwo i szybko wchodzimy w stan transu i głębokiej relaksacji. Pobudzają one wyobraźnie i kreatywność.

Obydwie medytacje powinny być praktykowane codziennie rpzez 6 tygodni codziennie. Zdaję sobie sprawdę że to trudne ale warto sie zmobilizować i przetrzymać, mnie się udało i nie załuję!

Życzę miłego medytowania i czekam na feedback i historie o Waszej transformacji!

Pozdrawaim, Mon

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: