Access Bars Po Polsku

Czy próbowaliscie kiedyś terapii Access Bars?:) Udowodniono naukowo przy pomocy aparatury EEG że 1 sesja Access Bars przynosi takie efekty jak 20 godzin medytacji. Podczas sesji za pomocą delikatnego dotyku wywoływany jest efekt w którym ciało wchodzi w stan głębokiego odpoczynku, mózg funkcjonuje na częstotliwościach które nie są aktywowane podczas życia codziennego. Wywałonie u siebie takiego stanu wymaga lat treningu. Dzięki sesji Access Bars możemy go doświadczyć bez wysiłku.
Dzięki temu automatycznie uwalniane są podświadome blokady bez koniecznosci zagłębiania się w ich przyczyny i niezliczonych sesji psychoterapii. Z każdą kolejną sesją czujemy się lepiej, koncentrujemy się na pozytywnych aspektach naszej rzeczywistości coraz bardziej i bardziej. Nasze uczucie spokoju wewnętrznego i zadowolenia coraz mniej jest uzależnione od warunków zewnętrznych, wydarzeńczy interakcji z innymi ludżmi. Gdy dodamy kilka prostych narzędzi proponowanych przez system Acces Consciousness zaczynamy świadomie tworzyć swoje wymarzone zycie i już nic nie przydarza się przypadkowo. Moi klienci nazywają to energetycznym masażem mózgu lub Energetyczną Metamorfozą.

Bars to narzędzie, które ułatwia powrócić do innego funkcjonowania na tej planecie. Od milionów lat ludzie funkcjonowali poprzez gęstość swoich myśli, uczuć i emocji. To jest to, z czym ludzie się identyfikują, to co ludzie uczynili wartościowym. Im częściej dostajesz sesję Bars, tym bardziej zaczynasz dostrzegać, jak dużym wysiłkiem właściwie jest funkcjonowanie poprzez myśli, uczucia i emocje. Tym samym zaczynasz dostrzegać możliwość funkcjonowania poprzez spostrzeganie, wiedzenie, bycie i otrzymywanie.

Większość ludzi otrzymując swoją pierwszą sesję Bars tak naprawdę po raz pierwszy pozwala sobie otrzymać bez zobowiązań i oceny tego. W tej rzeczywistości nie potrafimy otrzymywać. Nieskończony Wszechświat nieustannie nas obdarowuje. To my określamy, co otrzymamy na podstawie naszej chęci bycia. Funkcjonując na podstawie myśli,uczuć i emocji, jedyne co możemy zrobić, to określić, zadecydować, ocenić i wyciągnąć wnioski z tego, co i jak mogę otrzymać. Niestety, takie funkcjonowanie całkowicie wyklucza nasz stan bycia.

Myśli, uczucia i emocjBars1e nie są niczym innym, jak tylko polaryzacją jedności, tworząc tym samym separacjęi odcięcie od naszego otrzymywania. Otrzymywanie jest jedną z naszych najwspanialszych umiejętności i jedną z tych rzeczy, których odrzucenie przychodzi nam zdecydowanie łatwiej, niż odrzucenieczegokolwiek innego.

Podczas sesji Bars, dochodzi do rozładowania spolaryzowanego ładunku elektrycznego, który został zgromadzony w twoim mózgu. Dzieje się to podobnie jak w komputerze – aktywując wirusa świadomości,który zaczynając się rozwijać, co sprawia, że tam, gdzie funkcjonujesz na zasadzie auto-pilota, zamiast świadomości – odrzucasz, zamiast przyjmować. Praktycznie rzecz biorąc, Barsy są twardym dyskiem przechowującym dane w twoim „komputerze”.Dosłownie wszystkie rzeczy, które nagromadziłeś życie po życiu. Polega to na wykasowaniu wszystkich danych z plików – po to, aby dłużej tam nie pozostawały i automatycznie nie były wywoływane.

Podczas sesji Bars praca fal mózgowych zostaje spowolniona, po to, aby pozwolić na dostęp do twoich wzorców behawioralnych, systemów zawierzeń i punktów widzenia w oparciu, o które funkcjonowałeś od dzieciństwa. Zaczynasz być bardziej obecny w swoim życiu, a przeszłość nie ma już takiego wpływu na przyszłość. Poprzez sesję Barów dosłownie zmieniasz prawdopodobieństwo przyszłych możliwości.

Access Bars zalecane jest szczególnie w przypadku:

  • Blokad mentalnych
  • Depresji
  • Zaburzeń lękowych i fobiach
  • ADHD
  • Dysleksji, dysgrafii
  • Autyzmu u dzieci
  • Bezsenności
  • Chronicznego zmęczenia
  • Trudnych zmian  zyciu
  • wspomaga też inne terapie

Inwestycja:

Godzinna sesja Bars – 60 euro
3 sesje  – 150 euro

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s